MENU
PRODUKTY

500 261 923 pn.-pt. 9:00-17:00

Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 98

biuro@pronac.pl

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia system natychmiast wygeneruje i prześle e-mail na adres który podałeś podczas finalizacji zakupów ( lub podczas rejestracji ). Wiadomość będzie zawierała wszystkie informację o zamówieniu. Zachowaj ją do momentu otrzymania towaru. Jeśli wiadomość nie dotarła sprawdź czy panel poczty nie przekierował ją do folderu „spam”. Jeżeli tam również jej nie będzie, zwróć się do nas z prośbą o ponowne jej przesłanie.

 

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

Termin wysyłki:

Od momentu zaksięgowania się wpłaty w przeciągu 24h towar zakupionyu jestprzygotowywany i przekazywany kurierowi. Jezeli jednak przedmiot w opsie zawiera informację o dłuższym czasie realizacji to termin wysył ulega zmianie.

 

Czas wysyłki:

W zaleznościk od wyboru formy dostawy, deklarowany czas dostarczenia przesylki przez kuriera wynika z poniżeszj tabeli:

Sposób dostawy PocztexDeklarowany czas dostarczenia
POCZTEX4872h
POCZTEX48 [ pobranie ]72h
PACZKA48 Odbiór w punkcie72h

PACZKA48 Odbiór w punkcie

[ pobranie ]

72h
Sposób dostawy KurierDeklarowany czas dostarczenia
DHL48h
DHL[ pobranie ]48h
GLS  48h

GLS  [ pobranie ]

48h

 

Dostepność produktów:

Przy każdym produkcie jest podawany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24h do kilku, czasami nawet do kilkunastu dni ( w przypadku produktów trudno dostępnych ). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowywany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W przypadku braku towaru na magazynie okres dostawy jest wydłużany o czas sprowadzenia produktu, zazwyczaj jest to okres 2 -10 dni roboczych.

 

Formy płatności:

  • Płatność przelewem: czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Można przyśpieszyć realizację przesyłając w formie pdf potwierdzenie wpłaty generowane przez bank na nasz adres e-mail. ePrzelewy: do uzupełnienia
  • Płatność przy odbiorze: najszybsza forma płatności, umożliwia natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

Formy dostawy:

  • POCZTEX48: kurier Poczty Polskiej deklarujący dostarczenie przesyłki do 72h od momentu otrzymania paczki. W razie nie zastania odbiorcy kurier pozostawia awizo.
  • PACZKA48: Odbiór w punkcie: odbiorca deklaruje zgodnie z lista ok 8000 punktów placówkę gdzie odbiera paczkę. Deklarowany czas dostarczenia przesyłki to 48h do punktu odbioru. Po otrzymaniu SMS -a z systemu PP można udać się do placówki po odbiór.
  • DHL: Najpopularniejszy kurier deklarujący dostarczenie przesyłki do 48h od momentu otrzymania paczki. W razie nie zastania odbiorcy kurier przesyła awizo.
  • GLS: Najszybszy kurier deklarujący dostarczenie przesyłki do 48h od momentu otrzymania paczki. 99% przesyłek jednak jest dostarczana do 24h. W razie nie zastania odbiorcy kurier przesyła awizo i pozostawia w najbliższej placówce Parcel Shop.

[ SMS o statusie przesyłki jest wysyłany tylko do numerów komórkowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej ] 

Tagi / Słowa kluczowe: Husqvarna,

KOSZTY DOSTAWY

 

PŁATNOŚĆ ONLINE

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

9,99 PLN15 PLN

13 PLN16 PLN

ZAMKNIJ