0p. / 0.00 PLN
MENU
PRODUKTY

Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 30

biuro@pronac.pl

500 261 923
pn.-pt. 9:00-17:00

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 

Najszybciej i bezpiecznie:

Firma kurierska – dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo przesyłka jest ubezpieczona .

 

Sam decydujesz:

Odbiór w punkcie – podczas składania zamówienia sam decydujesz do którego z 4000 punktów mamy przesłać paczkę. Zostaniesz poinformowany SMS o możliwości odbioru przesyłki z wybranego punktu.

 

Najłatwiej:

Odbiór osobisty – najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – zapraszamy do siedziby firmy pod adresem ul. Złotych Kłosów 30, 43-300 Bielsko-Biała. Przed odbiorem prosimy o wcześniejszy kontakt z Nasza firmą. Wybierając ta opcję nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

Gratis:

Doceniamy stałych klientów oraz zamówienia o łącznej wartości towaru powyżej 250zł*. Jeżeli spełnisz warunki darmowej dostawy system automatycznie odejmie koszty. Transport zostanie zrealizowany poprzez firmę kurierską.

 

*- za wyjątkiem płatności przy dostawie [ gratis dostawa realizowana jedynie dla zamówień płatnych z góry]. Więcej informacji w regulaminie zakupów online na naszej stronie.

 

Na koszt dostawy składa się opłata za usługi kurierskie oraz opłaty związane z zabezpieczeniem przesyłki na czas transportu.

Sposób dostawyPrzedpłataPobranieUbezpieczenieCzas dostaczenia
DHL13zł16 złDo 1000 zł1-2 dni robocze
GLS18 zł23 złDo 1000 zł1-2 dni robocze
POCZTEX489,99 zł15 złDo 1000 zł2-3 dni robocze
PACZKA48*9,99 zł15 złDo 1000 zł2-3 dni robocze
ODBIÓR OSOBISTYBezpłatneBezpłatne - Ustalany indywidualnie

* * - nieaktywna forma dostawy poprzez platforme sklepu www.pronac.pl

dzień roboczy - dzień, który nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem niedziel i określonych ustawą świąt)

Tagi / Słowa kluczowe: GLS,dhl,pocztex,