MENU
PRODUKTY

500 261 923 pn.-pt. 9:00-17:00

Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 98

biuro@pronac.pl

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 

Najszybciej i bezpiecznie:

Firma kurierska – dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo przesyłka jest ubezpieczona .

 

Sam decydujesz:

Odbiór w punkcie – podczas składania zamówienia sam decydujesz do którego z 4000 punktów mamy przesłać paczkę. Zostaniesz poinformowany SMS o możliwości odbioru przesyłki z wybranego punktu.

 

Najłatwiej:

Odbiór osobisty – najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – zapraszamy do siedziby firmy pod adresem ul. Złotych Kłosów 30, 43-300 Bielsko-Biała. Przed odbiorem prosimy o wcześniejszy kontakt z Nasza firmą. Wybierając ta opcję nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

Gratis:

Doceniamy stałych klientów oraz zamówienia o łącznej wartości towaru powyżej 250zł*. Jeżeli spełnisz warunki darmowej dostawy system automatycznie odejmie koszty. Transport zostanie zrealizowany poprzez firmę kurierską.

 

*- za wyjątkiem płatności przy dostawie [ gratis dostawa realizowana jedynie dla zamówień płatnych z góry]. Więcej informacji w regulaminie zakupów online na naszej stronie.

 

Na koszt dostawy składa się opłata za usługi kurierskie oraz opłaty związane z zabezpieczeniem przesyłki na czas transportu.

 Sposób dostawy Przedpłata Pobranie Ubezpieczenie Czas dostarczenia
 Pocztex 48 9,99 zł 15 zł  Do 1000 zł 2- 3 dnirobocze
 DHL 13 zł 16,50 zł Do 1000 zł 1 - 2 dni robocze
 GLS 18 zł 23 zł Do 1000 zł 1 - 2 dni robocze
 Paczka w punkcie * 7,99 zł 12,99 zł Do 1000 zł 3 - 4 dni robocze
 Odbiór osobisty Bezplatne Bezpłatne n/d Natychmiast

* * - nieaktywna forma dostawy poprzez platforme sklepu www.pronac.pl

dzień roboczy - dzień, który nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem niedziel i określonych ustawą świąt)

Tagi / Słowa kluczowe: GLS,dhl,pocztex,

KOSZTY DOSTAWY

 

PŁATNOŚĆ ONLINE

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

9,99 PLN15 PLN

13 PLN16 PLN

ZAMKNIJ