0p. / 0.00 PLN
MENU
PRODUKTY

Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 30

biuro@pronac.pl

500 261 923
pn.-pt. 9:00-17:00

Płatność przelewem:

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia ( lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty* na nasz e-mail ).

Pamiętaj: w tytule przelewu należy wpisać „wpłata za zamówienie nr. … „ [ należy podać numer zamówienia przesłany przez system na podany e-mail** ]

 

Płatność TPAY:

Zapraszamy do korzystania z płatność TPay - to nowoczesny i bardzo szybki sposób placenia za zakupiony towar w naszym sklepie. Podczas dokonywania płatności zostaniesz przekierowany przez panel TPay do wybranego banku. W kilka minut płatnośc pojawi się w systemie, dzięki czemu będziemy mogli od razu przystapić do realizacji zamówienia.

 

Pobranie:

Płatność gotówką przy odbiorze towaru [kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od formy dostawy]. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą stawką za koszt dostawy zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.

 

Dane do przelewu:

PRONAC Aleksandra Walawender

43-300 Bielsko-Biała

Ul. Złotych Kłosów 30

Nr. konta bankowego: ING

42 1050 1070 1000 0091 4567 6657

przed skopiowaniem numeru przeczytaj o 

 

* - w przypadku podejrzenia braku autentyczności potwierdzenia zamówienie zostanie zrealizowane w chwili zaksięgowania się wpłaty na konto bankowe.

** - nie podanie w przelewie numeru zamówienia lub błędne jego wpisanie może skutkować opóźnieniem lub wstrzymaniem wysyłki.

KOSZTY DOSTAWY

 

PŁATNOŚĆ ONLINE

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

POCZTEX

9,99 PLN15 PLN

DHL

13 PLN16 PLN

GLS

18 PLN23 PLN

ZAMKNIJ