MENU
PRODUKTY

500 261 923 pn.-pt. 9:00-17:00

Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 98

biuro@pronac.pl

Płatność przelewem:

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia ( lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty* na nasz e-mail ).

Pamiętaj: w tytule przelewu należy wpisać „wpłata za zamówienie nr. … „ [ należy podać numer zamówienia przesłany przez system na podany e-mail** ]

 

Płatność TPAY:

Zapraszamy do korzystania z płatność TPay - to nowoczesny i bardzo szybki sposób placenia za zakupiony towar w naszym sklepie. Podczas dokonywania płatności zostaniesz przekierowany przez panel TPay do wybranego banku. W kilka minut płatnośc pojawi się w systemie, dzięki czemu będziemy mogli od razu przystapić do realizacji zamówienia.

 

Pobranie:

Płatność gotówką przy odbiorze towaru [kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od formy dostawy]. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą stawką za koszt dostawy zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.

 

Dane do przelewu:

PRONAC Aleksandra Walawender

43-300 Bielsko-Biała

Ul. Złotych Kłosów 30

Nr. konta bankowego: ING

42 1050 1070 1000 0091 4567 6657

przed skopiowaniem numeru przeczytaj o 

 

* - w przypadku podejrzenia braku autentyczności potwierdzenia zamówienie zostanie zrealizowane w chwili zaksięgowania się wpłaty na konto bankowe.

** - nie podanie w przelewie numeru zamówienia lub błędne jego wpisanie może skutkować opóźnieniem lub wstrzymaniem wysyłki.

KOSZTY DOSTAWY

 

PŁATNOŚĆ ONLINE

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

9,99 PLN15 PLN

13 PLN16 PLN

ZAMKNIJ