MENU
PRODUKTY

500 261 923 pn.-pt. 9:00-17:00

Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 98

biuro@pronac.pl

PRONAC

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży części zamiennych, obsłudze klienta oraz kontaktach z producentami , w 2014 roku, stworzyliśmy nową, profesjonalną markę PRONAC. Od tego czasu zaufało nam już kilkaset tysięcy klientów w tym również duża część profesjonalnych fachowców.

Zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do sprzętu ogrodniczego, leśnego oraz budowlanego. Cały czas prężnie się rozwijamy, nieustannie poszerzając ofertę oraz krąg naszych dostawców. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była dla naszych klientów czystą przyjemnością!

 

Już w tym momencie posiadamy w ofercie produkty tak renomowanych producentów jak Stihl Husqvarna Makita Baribal Oregon Carlton OleoMac Nac Viking MTD Arnold CubCadet WolfGarten YardMan. Nie zapominamy również o grupie użytkowników którzy korzystają hobbystycznie z urządeń ogrodniczych mniej znanym marek: Mac Allister, Handy Power, Performance Power, Harder, Sterwins, LuxTool, Lider, Leader, Skan, GardeTech i wiele innyh producentów sprzedających na portalach typu allegro, arena, olx czy aliexpres. 


 

NASZE PRIORYTETY:

 

PRODUKTgwarantowana jakość - cenimy Naszych klientów dlatego z każdej partii towaru wprowadzanego przez nas do sprzedaży, losowo wybieramy po kilka sztuk do testów. Produkty poddawane są maksymalnemu obciążeniu, w celu sprawdzenia ich wytrzymałości. W ten sposób możemy być pewni, że oferowany przez nas towar spełnia konkretne normy jakości. 

REAGOWANIE NA POTRZEBY KLIENTA - nawet jeżeli nie jesteśmy w stanie pomóc Ci natychmiast, nie zostawimy Cię bez pomocy. Potrzebne części sprowadzimy na specjalne zamówienie lub polecimy pomoc zaprzyjaźnionych i rzetelnych sprzedawców.

OFERTA - staramy się aby nasi klienci mogli zaopatrywać się we wszystkie potrzebne im części. Dajemy im również możliwość wyboru między częściami oryginalnymi a porównywalnej jakości zamiennikami ( o ile jest to możliwe ).

NOWOŚCI - w branży ogrodowo-leśnej z każdym sezonem przybywa mnóstwo nowości. Pojawiają się nowe marki, nowe sprzęty i modele. Poświęcamy wiele czasu aby gro z nich znalazło się na naszych półkach a oferta była zawsze aktualna i adekwatna do potrzeb naszych klientów.

ASYSTA TECHNICZNA - stawiamy na fachowe doradztwo techniczne , każdy kto potrzebuje pomocy w doborze części może skorzystać z naszej pomocy. Wystarczy wysłać zapytanie na nasz adres e-mail: biuro@pronac.pl

CENA - ceny naszych produktów to dokładnie wyważony współczynnik jakości do potrzeb klienta. Gwarantujemy dobry produkt w dobrej cenie. 

 

Życzymy udanych zakupów

Zespół PRONAC

 

KOSZTY DOSTAWY

 

PŁATNOŚĆ ONLINE

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

9,99 PLN15 PLN

13 PLN16 PLN

ZAMKNIJ